Suknie Ślubne – Brzesko

TELEFON

Umawianie wizyt i przymiarek w salonie firmowym wyłącznie telefonicznie:

+48 792 988 856

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek -piątek: 9.00 – 17.00

sobota: 9.00 – 13.00

ADRES

32-800 Brzesko
Głowackiego 49 B

(na pierwszym piętrze – bezpośrednio nad Szubrytem)

BRZESKO

 

Salon Sukien Ślubnych KALEDONIA w Brzesku zajmuje szczególne miejsce w Koronie Kaledonii. To właśnie tu, dawno, dawno temu, wszystko się zaczęło. Małe, wielkie marzenie stało się rzeczywistością i rosło w siłę, aż powstała sieć Salonów Sukien Ślubnych i polska marka, znana i ceniona na całym świecie.

KALEDONIĘ wyróżnia największy wybór sukien ślubnych tworzonych w Polsce oraz bogata różnorodność stylów, od romantycznej księżniczki, po wygodę sukienki boho, rustykalne koronki, kobiece rybki w stylu glamour i eleganckie princeski.

Salon Salon Sukien Ślubnych KALEDONIA w Brzesku oferuje zarówno suknie z najnowszych kolekcji jak również stanowi centrum wyprzedaży unikatowych i pozakolekcyjnych modeli.

Jeżeli pragniesz, aby wybór tej najważniejszej i najpiękniejszej kreacji w życiu kobiety był wyjątkowym przeżyciem, Atelier KALEDONIA powstało z myślą o Tobie. To właśnie tu, w przyjaznej atmosferze i z pomocą wykwalifikowanych doradców stworzysz stylizację, w której oczarujesz gości weselnych i zachwycisz swojego Wybranka.

Odrębność i niepowtarzalność kolekcji sukien ślubnych i dodatków marki KALEDONIA została potwierdzona przez Urząd Patentowy RP poprzez rejestrację patentu na wzory indywidualne.

Salon Sukien Ślubnych w Brzesku