Suknie Ślubne – Kraków

TELEFON

Umawianie wizyt i przymiarek w salonie firmowym wyłącznie telefonicznie:

+48 720 810 061

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek
11:00 – 18:00

Sobota
10.00 – 14.00

ADRES

31-146 Kraków
Ul. Długa 34

KRAKÓW

 

Atelier KALEDONIA w Krakowie to jeden z największych i najlepiej wyposażonych salonów sukien ślubnych w Krakowie. Znajduje się w uroczej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Długiej 34.

Nasze Atelier wyróżnia największy wybór sukien ślubnych oraz bogata różnorodność stylów, od romantycznej księżniczki, po wygodne sukienki boho, rustykalne koronki, kobiece rybki w stylu glamour i eleganckie princeski.
Z pomocą wykwalifikowanych Stylistów w Kaledonii znajdziesz swoją wymarzoną suknię ślubną. Uszyjemy ją dla Ciebie z największą starannością i idealnie dopasujemy tak, abyś w tym dniu czuła się wyjątkowo i komfortowo.

Jeżeli pragniesz, aby wybór tej najważniejszej i najpiękniejszej kreacji w życiu kobiety był cudownym przeżyciem, Atelier KALEDONIA powstało z myślą o Tobie. To właśnie tu, w przyjaznej atmosferze i z pomocą doświadczonych doradców stworzysz stylizację, w której oczarujesz gości weselnych i zachwycisz swojego Wybranka.

Odrębność i niepowtarzalność kolekcji sukien ślubnych i dodatków marki KALEDONIA została potwierdzona przez Urząd Patentowy RP poprzez rejestrację patentu na wzory indywidualne.