Suknie Ślubne – Nowy Sącz

TELEFON

Umawianie wizyt i przymiarek w salonie firmowym wyłącznie telefonicznie:

+48 733 913 414

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Sobota
9.00 – 13.00

ADRES

Nowy Sącz
Ul. Rynek 17A

NOWY SĄCZ

 

KALEDONIA w Nowym Sączu to najpopularniejszy i najlepiej wyposażony Salon Sukien Ślubnych na terenie miasta i okolic.
Mieści się w centrum Nowego Sącza, przy ulicy Lwowskiej 10 i od lat cieszy się największym uznaniem wśród przyszłych Panien Młodych.
Tak szczególne wydarzenie jakim jest uroczystość zaślubin, zapada w pamięć na całe życie. Dlatego kreacja, w której Kobieta wystąpi w tym dniu, musi być równie wyjątkowa.KALEDONIA wyróżnia się największym wyborem sukien ślubnych oraz bogatą różnorodnością stylów, od romantycznej księżniczki, po wygodę sukienki boho, rustykalne koronki, kobiece rybki w stylu glamour i eleganckie princeski.

Jeżeli pragniesz, aby wybór tej najważniejszej i najpiękniejszej kreacji w życiu był wyjątkowym przeżyciem, KALEDONIA powstała z myślą o Tobie. To właśnie tu, w przyjaznej atmosferze i z pomocą wykwalifikowanych doradców stworzysz stylizację, w której oczarujesz gości weselnych i zachwycisz swojego Wybranka.

Unikalność i niepowtarzalność kolekcji sukien ślubnych i dodatków marki KALEDONIA została potwierdzona przez Urząd Patentowy RP poprzez rejestrację patentu na wzory indywidualne.