Suknie Ślubne – Katowice – Salon Partnerski

TELEFON

Umawianie wizyt i przymiarek w salonie wyłącznie telefonicznie:

+48 721 451 076

GODZINY OTWARCIA

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny

ADRES

40-049 Katowice
Ul. Kościuszki 14

KATOWICE

 

Salon mieści się przy ulicy Kościuszki 14 i od chwili otwarcia zyskał ogromną popularność wśród Panien Młodych szukających wymarzonej sukni ślubnej.

W dniu ślubu pragniemy wyglądać elegancko i niepowtarzalnie oraz czuć się komfortowo. Receptę na idealną suknię zna KALEDONIA. Perfekcyjne dobranie i dopasowanie sukni do urody i oczekiwań Klientki podkreślą osobowość oraz naturalne, kobiece piękno.

KALEDONIA wyróżnia się bogatą różnorodnością stylów, od romantycznej księżniczki, po wygodę sukienki boho, rustykalne koronki, kobiece rybki w stylu glamour i eleganckie princeski.

Jeżeli pragniesz, aby wybór tej najważniejszej i najpiękniejszej kreacji w życiu był wyjątkowym przeżyciem, KALEDONIA powstała z myślą o Tobie. To właśnie tu, w przyjaznej atmosferze i z pomocą wykwalifikowanych doradców stworzysz stylizację, w której oczarujesz gości weselnych i zachwycisz swojego Wybranka.

Unikalność i niepowtarzalność kolekcji sukien ślubnych i dodatków marki KALEDONIA została potwierdzona przez Urząd Patentowy RP poprzez rejestrację patentu na wzory indywidualne.