Suknie Ślubne – Katowice

TELEFON

Umawianie wizyt i przymiarek w salonie firmowym wyłącznie telefonicznie:

+48 794 004 377

GODZINY OTWARCIA

Wtorek – Piątek
10:00 – 18:00

Sobota
9.00 – 14.00

ADRES

40-049 Katowice
Ul. Kościuszki 14

KATOWICE

 

Atelier w Katowicach to najnowsza perła w Koronie Kaledonii. Salon mieści się przy ulicy Kościuszki 14 i od chwili otwarcia zyskał ogromną popularność wśród Paniem Młodych szukających wymarzonej sukni ślubnej.

W dniu ślubu pragniemy wyglądać elegancko i niepowtarzalnie oraz czuć się komfortowo. Receptę na idealną suknię zna KALEDONIA. Perfekcyjne dobranie i dopasowanie sukni do urody i oczekiwań Klientki podkreślą osobowość oraz naturalne, kobiece piękno.

KALEDONIA wyróżnia się bogatą różnorodnością stylów, od romantycznej księżniczki, po wygodę sukienki boho, rustykalne koronki, kobiece rybki w stylu glamour i eleganckie princeski.

Jeżeli pragniesz, aby wybór tej najważniejszej i najpiękniejszej kreacji w życiu był wyjątkowym przeżyciem, KALEDONIA powstała z myślą o Tobie. To właśnie tu, w przyjaznej atmosferze i z pomocą wykwalifikowanych doradców stworzysz stylizację, w której oczarujesz gości weselnych i zachwycisz swojego Wybranka.

Unikalność i niepowtarzalność kolekcji sukien ślubnych i dodatków marki KALEDONIA została potwierdzona przez Urząd Patentowy RP poprzez rejestrację patentu na wzory indywidualne.